poniedziałek, 16 maja 2016

Co nowego?

Witam! Dopiero teraz zdaje sobie sprawe jak ja się stęskniłam za pisaniem postów, troche mi zajęło by się do tego zebrać, ale robienie zdjęć i samo pisanie sprawia mi masę przyjemnośći! Wakacje już za dokładnie 10 dni! Kto by pomyślał? Pierwsza klasa liceum zleciała mi naprawde szybko, a już niedługo będę w drugiej. Wakacje zapowiadają się naprawde niesamowicie! Tyle planów i wyjazdów. Jeżeli mi się uda to nie odwiedze tylko Katowic, ale też pojawię się nad morzem :).
Zbierałam, zbierałam pieniądze nie wydając na nic, ale dopiero ostatnio zauważyłam ile zakupy sprawiają mi przyjemności, gdy oszczędzałam, starałam się nie kupować nic nowego tylko dopiero szaleć w miejscu, które odwiedzę, ale kiedyś trzeba odświeżyć szafę i o tym właśnie będzie ten post, pokaże wam co nowego udało mi się ostatnio kupić :)
Must have w szafie czyli mała czarna! Potrzebowałam jej na zakończenie roku szkolnego i wydaje się być idealna ;) Kupiona w New Yorker.

Szukałam czegoś na wakacje, zdałam sobie sprawę z tego, że większości ubrań w mojej szafie dominują zimne, szare, czarno-białe kolory, więc postanowiłam zakupić coś letniego! :) Kupiona w H&M


Kolejne klasyczne, czarne leginsy zakupione w Yups! wraz z bluzą z New Yorkera.
Bransoletki z H&M, ostatnio uświadomiłam sobie, że nie posiadam żadnych bransoletek więc ten zakup był idealny.